Liiklusinfo

Sadeveetorustiku ehitustööde tõttu on suletud Vahi tänava lõik Kummeli ja Mõisa allee tänava vahel.

Ehitustööd kestavad 12. juunini, sel perioodil on alal tagatud ühistranspordi, operatiivsõidukite ja prügiveo ligipääs. Teistel liiklejatel soovitatakse ümbersõiduks kasutada lõiku Narva mnt - Kruusamäe tn - Nurme tn.

Kaevetööd toimuvad 40 meetriste lõikudena.


Ülikooli tänava rekonstrueerimistööde tõttu on 11. maist kuni 1. juunini suletud Jakobi, Küütri ja Ülikooli tänava ristmik. 

Ehitustööde tõttu on endiselt suletud Ülikooli ja Lossi tänava ristmik ning lõik Lossi ja Jakobi tänava vahel. 

Ehitustööd raekoja taga lõppevad 15. mail, mil autodele avatakse seal taas võimalus parkimiseks. Liiklus raekoja taga toimub kahesuunaliselt, selleks on kohapeale paigutatud vastavad liiklusmärgid.


Riia-Vaksali ristmiku rekonstrueerimistööde tõttu on Raudtee tänaval Riia tänava poolne 60 meetrine lõik suletud 2021. aasta sügiseni. Sel perioodil on tagatud kohalike elanike juurdepääs kinnistutele. 

Raudtee tänava ja Riia tänava vahel liikumiseks on ümbersõiduks kavandatud Raudtee, Elva ja Väike kaare tänavad.


Riia-Vaksali ristmiku rekonstrueerimistööde tõttu kitsenevad liiklustingimused Riia ja Kastani tänaval, liikluseks suletakse Vaksali ja Raudtee tänav ning Sadamaraudtee haru.

Esimeses etapis suletakse Vaksali tänava Riia tänava poolne osa 95 m ulatuses ja üle Riia tänava vastasolev Sadamaraudtee haru (Riia tn mahasõit). Suletakse ka hosteli Hektor kõrval raudtee ääres asuv autoparkla. Need jäävad suletuks kogu ehitusperioodiks, mis kestab orienteeruvalt 2021. aasta sügiseni. Hostel Hektori taha pääseb Võru ja Kastani tänava kaudu.

Riia tänavast Vaksali tänavasse sõitmiseks saab kasutada Riia - Pepleri - (Vanemuise või Tiigi või Kuperjanovi tänavat). Linna sisenevalt suunalt võib liikuda ka Riia-Ravila-Ilmatsalu-Näituse-Vaksali või Riia - Lembitu - Väike kaar - Lehola - Näituse - Vaksali.


Jaama tänava ja Rõõmu tee ristmikul toimuvad ümberehitustööd, mis kestavad juuli keskpaigani.

Ristmikule paigaldatakse foorid, et tagada jalakäijatele ohutu teeületus.

Ehitustööde ajal on liiklustingimused kitsendatud, liiklejatele tagatakse läbipääs 1+1 sõidurajal. Vasakpöörded Jaama tänavast Rõõmu teele ja Jaama tänava harule on tipptundide ajal keelatud.
Jalakäijate ülekäigurada nihutatakse Kivilinna kaupluse sissesõidu lähedale ja luuakse ajutised bussipeatused 50 m kaugusele (linnast väljasõidu suunas).