Septembrist muutuvad mitme linnaliinibussi sõidugraafikud.

1. septembrist muutuvad väiksemal või suuremal määral mitme bussiliini sõidugraafikud. Sõitma hakkab buss nr 5, mis viib lapsed kooli ja annelinlased turule.

Rahva soovile vastu tulles hakkavad mõlemad ringliinid nr 9 ja 9A alates 1. septembrist sõitma ka nädalavahetustel. Graafikud on liinidel 9 ja 9A nädalavahetustel samad, mis täna kehtivad tööpäevadel. 1. septembrist alates lisatakse bussiliinile nr 9 argipäeviti juurde üks varahommikune väljumine kell 5:25 Nõlvaku peatusest. Nädalavahetustel on liinil nr 9 esimene väljumine Nõlvakust  kell 7:10 ja 9A esimene väljumine E-Kaubamaja peatusest kell 7:03.

Alates septembrikuust hakkab tööpäeviti sõitma ka buss nr 5, millega saavad Ihaste linnaosas elavad lapsed sõita Annelinnas asuvatesse koolidesse ning Turu ja Luha tänaval asuvatesse spordihoonetesse. Samuti saavad selle bussiga Kaunase puiestee, Jaama ja Anne tänava piirkonna elanikud sõita avaturu ja bussijaama lähistel asuvasse Turu peatusesse.

Tartu Linnatranspordi peaspetsialisti Madis Oona sõnul arvestati lisaks sõitjate soovidele muudatuste tegemisel sedagi, et bussid püsiksid paremini graafikus. "Kuu aja jooksul on ilmnenud, et mõne liini või peatusevahe läbimiseks on bussil vaja vähem või siis rohkem aega," kommenteeris Oona.   
Nii muutuvad väljumiste ajad bussidel nr 11 ja 12, millel oli tegemist sõidugraafikus püsimisega.
Liinidel nr 6 ja 10 korrigeeritakse vaid mõnedest peatustest väljumise aegu. Samuti korrigeeritakse liinide nr 7 ja 8 hommikusi ja õhtuseid väljumisi, sest praegu on liini läbimise aeg võrreldes tegelikkusega neil aegadel veidi pikk. Liini nr 2 bussid ei hakka enam reede ja laupäeva öösel sõitma Lõunakeskuseni vaid lõpetavad peatuses Tehnoloogiainstituudi peatuses.

Täpsemalt saab muudatusi vaadata http://peatus.ee/#city;tartu-linn

Uued sõidugraafikute teatmikud saabuvad müügile augustikuu lõpuks.